SZKOŁA TAŃCA QUATRO

kropka
O NAS
Szkoła tańca Nauka tańca z nami jest prosta
Część główna strony

Powinniśmy tutaj napisać, że Szkoła Tańca QUATRO jest najlepsza, najtańsza i w ogóle wprost rewelacyjna i że powinniście żałować, że jeszcze do nas nie trafiliście. Oczywiście byłby to stek bredni i kłamstw, czego właśnie w reklamach nie lubimy.
Nie jesteśmy wielką szkołą tańca, nie reklamujemy się zbyt intensywnie. Im większa reklama tym większe koszty, a kto za to płaci - oczywiście że kursanci. Większość osób przychodzi do Szkoły Tańca QUATRO z polecenia, więc widocznie nie jesteśmy tacy źli, a dbając także o finanse naszych kursantów, nie wydajemy funduszy na nadmierną reklamę, przez co możemy mieć w miarę niskie ceny kursów, gdzie niska cena wcale nie musi świadczyć o niskiej jakości. Przyjdźcie i przekonajcie się sami.
Lubimy taniec i chcemy przekazywać tą pasję tym, którzy jeszcze nie poznali radości z tańca. Mamy dużo cierpliwości, a że prowadzimy grupy mniejsze, by było zawsze wystarczająco miejsca na sali, to mamy też czas każdemu w razie kłopotów (oczywiście z tańcem) pomóc indywidualnie. Naszym celem jest nie tylko uczyć tańca, ale i nauczyć go, co przeważnie nam się udaje. Kursy odbywają się w miłej, sympatycznej atmosferze, co sprawia, że pozwalają one zrelaksować się po całym dniu zajęć, choć bywa czasami że fizycznie zmęczyć :) oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Zapraszamy do nauki tańca w S.T.QUATRO, postaramy się, byście byli zadowoleni z naszych kursów :)
webdesign jakubiak Copyright © 2006-2017 ST QUATRO   Wszystkie prawa zastrzeżone
REKLAMA:  malowanie dachówHotels Japan Olimp Alveo Tipsy Kursy Tani Hosting
dj wesele kraków  kwatery kołobrzeg  rezerwacje  pamiątki  wirtualne wycieczki